Wyjście Smoga

Webinar: Sposoby na tanie ogrzewanie – czy termomodernizacja się opłaca?

Polski Alarm Smogowy zaprasza na spotkanie online z audytorem energetycznym dr. inż. Tomaszem Fiszerem, który przedstawi sposoby ograniczania zużycia energii cieplnej w budynkach jednorodzinnych. Spotkanie odbędzie się 23 czerwca. Początek o godzinie 10:00.

Prowadzący spotkanie na przykładzie przeprowadzonych audytów zaprezentuje, jak odpowiednio wykonana termomodernizacja może obniżyć rachunki za ogrzewanie budynku oraz zużycie ciepłej wody użytkowej. Audytor przedstawi również czas zwrotu inwestycji, który jest teraz jeszcze krótszy dzięki nowym poziomom dofinansowania w Programie „Czyste Powietrze”.

Na spotkaniu zaprezentowany zostanie także pakiet materiałów edukacyjnych o oszczędzaniu energii cieplnej, które będą mogły być wykorzystane w komunikacji z mieszkańcami.

Do uczestnictwa w webinarze zapraszamy ekodoradców oraz przedstawicieli urzędów gmin odpowiedzialnych za kontakt z mieszkańcami w sprawie wymian źródeł ciepła, dotacji oraz porad energetycznych.

Spotkanie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy się zgłosić poprzez stronę: https://app.evenea.pl/event/tanieogrzewanie/. Link do webinaru zostanie Państwu przesłany w dniu poprzedzającym wydarzenie (22 czzerwca).

***
Webinar: Sposoby na tanie ogrzewanie – czy termomodernizacja się opłaca?
data: 23 czerwca 2023 r. | godz.: 10:00-11:30
formuła: online | platforma: Zoom
rejestracja: https://app.evenea.pl/event/tanieogrzewanie/