Wyjście Smoga

Szkolenie online: Zmiany w programie Czyste Powietrze

Czyste Powietrze w nowej odsłonie, to przede wszystkim dużo wyższe dotacje. O tym, co jeszcze zmieniło się w programie będzie można dowiedzieć się już 12 stycznia 2023 r. Szkolenie rusza o godzinie 10:00.

Szkolenie pt. „Zmiany w programie Czyste Powietrze” jest skierowane w szczególności do branży instalatorskiej (instalatorzy, firmy wykonawcze, hurtownie instalacyjne), ale udział w nim może wziąć każdy – zainteresowani pozyskaniem dotacji na wymianę źródła ciepła, urzędnicy gminni wspierający mieszkańców w aplikowanie o środki z Czystego Powietrza, ekodoradcy itd.

Szkolenie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy wcześniej zarejestrować się poprzez formularz na stronie: https://forms.office.com/e/yUWp0p6Pm4 

Szkolenie jest organizowane w ramach trzeciej edycji Akademii Czystego Powietrza – wspólnej inicjatywy Polskiego Alarmu Smogowego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwa Klimatu. Pierwsze dwie edycje akademii cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem (webinaria miały kilkaset tysięcy wyświetleń).

***
Tytuł: Zmiany w programie Czyste Powietrze
data: 12 stycznia 2023 r. (czwartek) | godz.: 10:00
formuła: szkolenie online | platforma: YouTube
rejestracja: https://forms.office.com/e/yUWp0p6Pm4
więcej o akademii: https://czystepowietrze.gov.pl/akademia-czystego-powietrza/