Wyjście Smoga

Webinar: jak prowadzić pomiary kamerą termowizyjną

Czy pomiary kamerą termowizyjną są w stanie przekonać ludzi do inwestowania w ocieplenie domu? Zapraszamy na pierwszą część spotkania z Markiem Rojczykiem, podczas którego będzie można poznać podstawowe zasady pracy z kamerą termowizyjną.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM. Prowadzący spotkanie dr Mark Rojczyk jest adiunktem w Katedrze Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, specjalistą z zakresu techniki cieplnej, transportu ciepła oraz masy. Nasz ekspert od lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z poszanowaniem energii i audytami energetycznymi. Ponadto jest praktykiem z zakresu termowizji, pomiarów termowizyjnych, analiz jakościowych i ilościowych strat ciepła, także w budynkach.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wypożyczania kamer termowizyjnych a dzięki eksperckiemu wsparciu będą mogli z nich korzystać w poprawny sposób.

Zapisy na webinar: Pomiary kamerą termowizyjną. Podstawowe zasady

***
Pomiary kamerą termowizyjną. Podstawowe zasady
data: 15 grudnia | godz.: 19:00
platforma: ZOOM

Webinar jest współfinansowany w ramach projektu „Przepisem w smog”, który uzyskał wsparcie z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG

Przepisem w smog! to projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.